Obecné insignie  |  Skalná päsť  |  Kameňolom  |  Mohylky  |  História obce
www.liskova.sk
Dnes je : 20.10.2019, meniny má :  |  Ste náš 000000 návštevník     


naj naj naj
články ...


 najnovší
 najčítanejší
 najmenej čítaný
 najviac foto

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk


Štátny archívOtázky a odpovede.

Chceme poznať aj Váš názor. A to je hlavný dôvod prečo sme sa rozhodli zriadiť aj túto podobu na vyjadrenie názorov, postrehov, kritiky i chvály. Hlas slobodného občana, ktorému verejné veci nie sú ľahostajné, je pre nás dôležitý. Veľakrát napomôže riešeniu problémov, ktoré nám strpčujú život a upozorňuje nás na veci, ktoré sa v každodennom kolobehu stali 'neviditeľnými'.
Cez túto rubriku budeme počuť Váš hlas a môžeme Vás ubezpečiť, že budeme počúvať pozorne. Čo je v silách samosprávy obce, budeme riešiť.
'Otázky a odpovede' však nie sú žiadnym orgánom verejnej správy v zmysle platných zákonov a predpisov. Z toho dôvodu, ak máte záujem o takýto charakter riešenia, je potrebné konať tak, ako ukladá príslušný zákon, resp. predpis.
Na Vaše postrehy chceme reagovať podľa možnosti čo najskôr. OÚ si vyhradzuje právo neuverejňovať príspevky s vulgárnym obsahom, anonymné, príspevky v rozpore so zákonom o ochrane osobných údajov alebo tie príspevky, ktoré sa netýkajú problematiky obecnej samosprávy.

Dakujeme za porozumenie.

>> Pridaj otázku <<


Kategória:


späť


© Obecný úrad Lisková 2005 ®