Dnes je : 19.03.2024, meniny má :  |  Ste náš 000000 návštevník

najviac foto

Štátny archív

Príprava futbalistov

fotografie

V dňoch 06.-08.03.2009 sa A- mužstvo, doplnené dorastencami, zúčastnilo sústredenia v Ivachnovej.Okrem piatich tréningov absolvovali hráči i dva prípravné zápasy a regeneráciu na ZŠ Klačno.
07.03.2009 UT D.Kubín : OŠK Lisková - Oravská Jasenica 0 : 3
08.03.2009 ihrisko L.Vlachy: OŠK Lisková - Smrečany-Žiar 2 : 1
Góly : Marton J.,Olejník
Týmto sa chcem za kolektív futbalistov,ktorí sústredenie absolvovali, poďakovať vedeniu OŠK Lisková a p.riaditeľovi ZŠ Klačno. Osobitne poďakovanie patrí majiteľovi penziónu p.Hatiarovi ,za perfektnú starostlivosť a stravu počas celého pobytu.

V nedeľu 15.03.2009 na pomocnom ihrisku v Liskovej odohrali naši futbalisti prípravný zápas s účastníkom oblastnej I.triedy Sokolom Komjatná / tréner Kubala Jaroslav /.Na náročnom ,rozmočenom teréne sme vyhrali gólmi Adama Arbeta a Filipa Fúru 2 : 1 .

19.03.2009 Umelá tráva RBK o 18,00 OŠK Lisková - Likavka 9 : 6
Góly : Lauko P.2,Golis 2,Kačalka 2,Fúra,Rom,Mrva
Za stáleho sneženia sa napokon zrodil divoký ,skôr hokejový výsledok.Dúfam,že nám strelecký apetit vydrží i v majstrovských zápasoch.

22.03.2009 OŠK Lisková - Oravská Jasenica 1 : 1

Generálka na prvé jarné kolo na umelej tráve v Dolnom Kubíne s učastníkom IV.ligy skončila napokon zmierlivo 1 : 1.Gól strelil dôrazný Jozef Mrva v prvom polčase,O.Jasenica vyrovnala osem minút pred koncom stretnutia.V samotnom závere mohol rozhodnúť Kačalka,brankár Jasenice bol však proti.
Hrali sme v zostave :
Kačalka /75"Bačík/ - Fúra, Žúbor, Karlík ,Rom - Marton /80"Saro/,Golis,Lauko P.,Adamčiak -Lauko V.,Mrva /82"Kačalka /
Z celkového počtu 13 hráčov bola vyše polovica vekom ešte dorastencov.

29.03.2009 MFZ V.liga,skupina B : Oravské Veselé - OŠK Lisková
Začiatok : 15,00hod.
Úvodné jarné kolo bolo odvolané pre zlé poveternostné podmienky.

V nedeľu 29.03.2009 O 12,00HOD. sme odohrali na umelej tráve v Ružomberku prípravný zápas s Černovou.Po slabšom výkone,bez nasadenia a záujmu hlavne mladších hráčov sme prehrali 4 : 1,ešte že sa nehral majstrák.
Zostava :
Kačalka - Ondrovič, Šiška , Žúbor, Fúra /70"Hýravý/ - Karlík, Lauko P.,Arbet,Golis/45"Marton/ - Lauko V., Mrva

Nasledujúci program :
Sobota 04.04.2009:
15,30 Dorast OŠK Lisková - Závažná Poruba

Nedeľa 05.04.2009 :
13,30 Žiaci OŠK Lisková - Dúbrava
15,30 Muži OŠK Lisková - Zuberec

OŠK Lisková ,futbalový oddiel, pozýva všetkých fanúšikov,aby prišli povzbudiť naše mužstvá v boji o majstrovské body.

autor : Kubala Pavol
dátum vloženia : 30.03.2009