Obecné insignie  |  Skalná päsť  |  Kameňolom  |  Mohylky  |  História obce
www.liskova.sk
Dnes je : 22.10.2019, meniny má :  |  Ste náš 000000 návštevník     


naj naj naj
články ...


 najnovší
 najčítanejší
 najmenej čítaný
 najviac foto

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk


Štátny archívVážení spoluobčania !

Opäť prežívame prvé hodiny nového roka. Podávame si ruky s priateľmi a známymi, vyslovujeme svoje želania pre rok, do ktorého sme práve vstúpili.
Rok 2010, ktorý sme prežili, zostane už iba v našich spomienkach. Bol rokom skúšok, radostí, smútku, bolestí, ale aj rokom volieb.
Skúšky pri výstavbe budovy základnej školy, skúšky pri prekonávaní povodní a odstraňovaní ich následkov, skúšky pri zachraňovaní našich futbalistov v piatej lige a pod. Nie všetko sa nám podarilo.
Smútili sme nad stratou svojich blízkych, prekonávali ťažké obdobia v práci a každodennom živote.
Máme však radosť z prestavanej budovy základnej školy, nového multifunkčného ihriska, úpravy chodníkov, námestia pred kultúrnym domom a detského ihriska v areáli materskej školy.
Potešili nás aj dobre zorganizované športové aj kultúrne podujatia, čisté chodníky, ale aj pekne upravené záhradky a pokosený cintorín.
Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa v minulom roku podieľali na organizovaní kultúrnych, športových a spoločenských podujatí, reprezentovali našu obec a šírili jej dobré meno. Ďakujem aj našim občanom, ktorí prispeli ku skrášleniu a zveľadeniu našej obce.
Milí občania,
v novom roku 2011 Vám prajem veľa fyzického a duševného zdravia, šťastia, pokoja v rodinách, úspech Vašim rozhodnutiam, silu a vieru v každodennom bytí, úctu, toleranciu, optimizmus a lásku Vašich blízkych.


autor : Ing. Jozef Murina – starosta
dátum vloženia : 03.01.2011
počet prístupov: 1478späť


© Obecný úrad Lisková 2005 ®