Obecné insignie  |  Skalná päsť  |  Kameňolom  |  Mohylky  |  História obce
www.liskova.sk
Dnes je : 21.10.2019, meniny má :  |  Ste náš 000000 návštevník     


naj naj naj
články ...


 najnovší
 najčítanejší
 najmenej čítaný
 najviac foto

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk


Štátny archívDlhodobá spolupráca ZO zväzu postihnutých civilizačnými chorobami s Obecným úradom v Liskovej

Základná organizácia,tak ako po mnohé roky,pracuje vzhľadom na zdravotné problémy jej členov nadmieru spokojne. Členovia tejto organizácie sa príkladne zapájajú do diania v obci. Pomáhajú práci v rôznych organizáciách, no musím povedať, že všade robia dobré meno našej organizácii.
Na výročnej schôdzi 9.2.2009 bolo zvolené nové vedenie ZO ZPCCH.
Predsedom sa stal p. Jozef Roštek, ktorý sa stal členom tejto organizácie po ťažkom úraze. Tajomníkom ostal p. Jozef Dvorský , hospodárom p. Jaroslav Pudiš st. a v revíznej komisii pracujú p. Jozef Kohút a p. Fridrich Jurgoš.
Aj po tejto zmene vedenie sme nezaostávali za inými zložkami v našej obci. Práve naopak, myslíme si, že sme predbehli všetky ostatné zložky a to hlavne v brigádnickej činnosti. Bez brigády pri pomníku padlých si to už ani nevieme predstaviť, lebo patrí veľká vďaka tým, čo za nás položili svoje životy. Veľký kus práce robíme na stráni. Úpravu chodníka popod Liskovskú jaskyňu až na koniec Krížovej cesty, by nebolo možné pohodlne urobiť bez nášho pričinenia. Na vrchu stráne, kde končí Krížová cesta je postavená nová kaplnka, ktorú postavil náš rodák Juraj Piroh za pomoci obecného úradu a dobrých ľudí v dedine, medzi ktorých patria aj členovia našej organizácie. Odtiaľ je krásy výhľad na značnú časť dolného Liptova.
Chcem poďakovať všetkým členom našej organizácie na príkladnú činnosť pre našu obec.
Naši členovia nezabúdajú na to, aby sme našu obec odovzdali mladšej generácii v lepšom stave, ako sme ju prevzali.V Liskovej 14.12.2009
autor : Jozef Roštek, predseda ZO ZPCC
dátum vloženia : 16.12.2009
počet prístupov: 1832späť


© Obecný úrad Lisková 2005 ®