Obecné insignie  |  Skalná päsť  |  Kameňolom  |  Mohylky  |  História obce
www.liskova.sk
Dnes je : 19.10.2019, meniny má :  |  Ste náš 000000 návštevník     


naj naj naj
články ...


 najnovší
 najčítanejší
 najmenej čítaný
 najviac foto

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk


Štátny archívANKETA – Bývanie v Liskovej

Milí Liskovčania,
v súčasnosti prebiehajú prípravy na sprístupnenie novej stavebnej lokality v Liskovej. Bude ňou ulica paralelná s ulicou Vyšné Záhumnie, umiestnená severne od nej. Vzhľadom k tomu, že jednou z najdôležitejších potrieb mladých ľudí a mladých rodín je vyriešenie otázky bývania, o túto tému sa zaujíma aj Komisia pre mládež pri Obecnom zastupiteľstve v Liskovej.
Keďže chceme obhajovať konkrétne záujmy konkrétnych ľudí, rozhodli sme sa urobiť tento prieskum, ktorý je pre našu komisiu významnou pomocou. Poskytne nám totiž názory širšieho spektra ľudí, ktorých otázka bývania zaujíma. Prieskum je zameraný na respondentov vo veku 20 – 35 rokov, keďže väčšina ľudí rieši otázku bývania práve v tomto veku.
Anketa zisťuje záujem o bývanie v Liskovej, zaoberá sa Vašimi základnými požiadavkami na bývanie a zisťuje záujem o prípadnú výstavbu obecných bytoviek. Po spracovaní ankety budú výsledky prieskumu spolu s odporúčaniami Komisie pre mládež prezentované na zasadaní Obecného zastupiteľstva v Liskovej.
Ďakujeme Vám za Váš čas a Vaše názory. Veríme, že aj tento prieskum pomôže k uspokojivému vyriešeniu situácie ohľadom bývania v Liskovej.

Anketa je k dispozícii tu : Anketa o bývaní.doc

autor : členovia komisie pre mládež
dátum vloženia : 07.12.2007
počet prístupov: 3003späť


© Obecný úrad Lisková 2005 ®