Obecné insignie  |  Skalná päsť  |  Kameňolom  |  Mohylky  |  História obce
www.liskova.sk
Dnes je : 20.10.2019, meniny má :  |  Ste náš 000000 návštevník     


naj naj naj
články ...


 najnovší
 najčítanejší
 najmenej čítaný
 najviac foto

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk


Štátny archívDOGAB SA JAK MôžEŠ

Túto zimu máme síce málo snehu, zato klzisku sa darí výborne. Už druhú zábavnú akciu sa na klzisku podarilo zorganizovať našim obecným hasičom v spolupráci s vedením základnej školy. Prvú februárovú sobotu usporiadali akciu pod názvom DOGAB SA JAK MôŽEŠ, s podtitulom „Zákaz vstupu maskám z požičovne“.
Ako už neraz pri podobných akciách v Liskovej, dobrú organizátorskú prácu odviedli chlapi z obecného hasičského zboru. Tým sa darí nie len spoluorganizovať rôzne akcie, ale počas predchádzajúcej sezóny dosiahli aj niekoľko pekných umiestnení v rámci okresných súťaží v hasičských športových disciplínach. Michal Mišík: „No keďže teraz v zime sa nesúťaží, aj toto sú pre nás príležitosti na stretnutie. Škoda, že nám tentoraz trochu zlyhalo ozvučenie a chýbal kolega Roman Kubala, lebo jeho komentáre spoza mikrofónu sú nezastupiteľné“.
O opekanie špekačiek sa postarali dvaja Ľubomírovia – Bančej a Benčo.
V týchto dňoch sa už ľad asi pomaličky topí, a aj akciu na klzisku sme stihli len tak - tak.
P. Kulich: „Na záver mi asi neostáva nič iné ako sa poďakovať všetkým čo sa podieľali na prevádzke klziska, a to okrem hasičov aj školníkovi pánovi Milanovi Kubalovi. Sezóna vyšla na 110%. A kto sa na akciu nedogabal podľa pokynov organizátorov, určite to za neho urobilo blato na školskom dvore“. Takže o rok „DOGABANCI VŠETKÝCH KRAJÍN SPOJME SA !“


fotogaléria


autor : Mgr. Peter Kulich
dátum vloženia : 11.02.2011
počet prístupov: 1501späť


© Obecný úrad Lisková 2005 ®